Rozwijaj się razem z nami

Dołączamy do BNI Polska

Organizacja BNI (Business Network International) jest profesjonalną organizacją rekomendacji biznesowych. Została założona w 1985 roku przez Ivana Misnera. Od 30 lat Członkowie organizacji działając zgodnie z kodeksem etyki, zobowiązują się dostarczać wysokiej jakości usługi oraz budować zaufane i wartościowe relacje biznesowe. Swój ogromny sukces BNI zawdzięcza aktywności ponad 170 000 Członków zgromadzonych w 60 krajach na całym świecie.

W Polsce BNI działa od 21 lutego 2006 roku. Obecnie jesteśmy już w 8 największych miastach w Polsce m.in. Warszawie, Krakowie i Katowicach. Zrzeszamy ponad 800 przedsiębiorców i ludzi biznesu. W 2014 roku Członkowie BNI w samej Polsce przekazali sobie ponad 24 600 rekomendacji wartych ponad 48 443 324,00 zł.

BNI pomaga rozwinąć firmę poprzez rozbudowę sieci kontaktów i wzmacnianie kapitału społecznego. Ważne dla organizacji jest działanie według zasady Givers Gain – Dający Dostaje. Członkostwo w grupie BNI można porównać do spotkania kilkudziesięciu handlowców, którzy pracują na twój sukces. Każdy, kto należy do BNI w trakcie rozmowy z klientem czy znajomym, stara się dostrzec, jakie potrzeby mogą być zaspokojone przez innego Członka grupy. Następnie pomagają stronom w nawiązaniu kontaktu – rekomendują. Organizacja przeprowadza dokładną, wieloetapową weryfikację swoich Członków, dlatego przekazując rekomendacje masz pewność, że robisz interesy z zaufaną firmą.

BNI jako organizacja uczy swoich Członków jak rozwijać biznes poprzez rekomendacje. Pokazujemy, że networking polega na budowaniu długotrwałych wartościowych relacji, a nie szybkiej sprzedaży. BNI pomaga rozwinąć firmę poprzez rozbudowę sieci kontaktów i wzmacnianie kapitału społecznego. Im lepiej wyszkoleni będą Członkowie, tym więcej będą zarabiać dzięki rekomendacjom. Organizacja zapewnia Członkom potrzebne materiały edukacyjne oraz udział w programie mentoringu. BNI jest organizatorem szkoleń, warsztatów i konferencji.

Dołączenie do aktywnej i tak szybko rozwijającej się organizacji na wszystkich zaludnionych kontynentach, powoduje znaczny wzrost obrotów firm Członków i ekspansję na światowe rynki.