Aktualności

Nowy odświeżony wygląd strony głównej

Oddajemy w Państwa ręcę nowy odświeżony wygląd naszej strony. Główną ideą zmiany szaty graficznej było uporządkowanie informacji znajdujących się na stronie oraz polepszenie funkcjonalności. Nowoczesny silnik strony pozwoli na wygodne przeglądanie nie tylko na ekranie komputera, ale również na tabletach czy smartphonach.

Wyróżnieni w BNI Polska

Właściciel Monetyzujemy.pl - Bartłomiej Adamczyk znalazł się w zarządzie grupy BNI Masters. Wraz z Dawidem Setkowiczem z firmy Atles.pl oraz Janem Ciepielą z fundacji Athletes Team wspólnie poprowadzą rozwojem grupy przez następne 6 miesięczny. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Dołączamy do BNI Polska

BNI Polska to międzynarodowa organizacja networkingowa, której celem jest budowanie sieci kontaktów. Organizacja BNI została założona w 1985 roku, jest profesjonalną organizacją rekomendacji biznesowych. Od 30 lat działając zgodnie z kodeksem etyki Członkowie zobowiązują się dostarczać wysokiej jakości usługi oraz budować zaufane i wartościowe relacje biznesowe. Możesz odwiedzić nas w Krakowie na spotkaniach grupy BNI Masters.

Poczytas o nas w Magazynie Manager+

Przypominamy, że możecie poczytać o Monetyzujemy.pl w najnowszym wydaniu Magazyn Manager +. W artykule zdradzamy informacje dotyczące pomysłu, modelu biznesowego oraz dalszego rozwoju naszej firmy. Miłej lektury!